Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy obszerny dział F.A.Q., który dostarcza sporo odpowiedzi na często zadawane pytania. Liczymy, że w ten sposób rozwiejemy Państwa wątpliwości interpretacyjne, związane z trwającymi naborami.

Jednocześnie informujemy, że fakt ten nie zamyka możliwości przesyłania kolejnych pytań. Informacje te będą uzupełniane cyklicznie, w efekcie kierowanych przez Wnioskodawców zapytań.

Pomoc dla użytkownika systemu MEWA 2.0 dostępna jest pod adresem: punkt_kontaktowy@mazowia.eu W zgłoszeniu prosimy o podanie dodatkowych informacji, jak np. nr konkursu, nazwa użytkownika, nr wniosku. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenie może być wysłane także bezpośrednio przez system MEWA 2.0 („zgłoś problem”- wysłanie wiadomości do wsparcia technicznego).

Dziękujemy za kierowane zapytania i uwagi.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych