Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy obszerny dział F.A.Q., który dostarcza sporo odpowiedzi na często zadawane pytania. Liczymy, że w ten sposób rozwiejemy Państwa wątpliwości interpretacyjne, związane z trwającymi naborami.

Jednocześnie informujemy, że fakt ten nie zamyka możliwości przesyłania kolejnych pytań. Informacje te będą uzupełniane cyklicznie, w efekcie kierowanych przez Wnioskodawców zapytań.

Pomoc dla użytkownika systemu MEWA 2.0 dostępna jest pod adresem: punkt_kontaktowy@mazowia.eu W zgłoszeniu prosimy o podanie dodatkowych informacji, jak np. nr konkursu, nazwa użytkownika, nr wniosku. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenie może być wysłane także bezpośrednio przez system MEWA 2.0 („zgłoś problem”- wysłanie wiadomości do wsparcia technicznego).

Dziękujemy za kierowane zapytania i uwagi.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych