Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W związku z zagrożeniem epidemicznym wydłużyliśmy termin na poprawę i uzupełnienie wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych. Przedsiębiorcy, których wnioski są w trakcie oceny merytorycznej mają na to łącznie 28 dni kalendarzowych. Wydłużenie dotyczy konkursu nr RPMA.01.02.00-IP.01-14-100/19 z Działania 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

 

Na co dofinansowanie?

Fundusze europejskie wspierają firmy w opracowywaniu innowacyjnych produktów i usług. Do 15 stycznia trwał konkurs o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych dla przedsiębiorstw oraz powiązań kooperacyjnych posiadających doświadczenie w tym obszarze. Na wsparcie mają szansę projekty obejmujące badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwoje lub same prace eksperymentalne. Dofinansowanie wyniesie od 500 tysięcy do nawet 4 milionów złotych. Regulamin i wszystkie aktualne komunikaty dostępne są na stronie konkursu.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych