Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W związku z zagrożeniem epidemicznym wydłużyliśmy termin na poprawę i uzupełnienie wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych. Przedsiębiorcy, których wnioski są w trakcie oceny merytorycznej mają na to łącznie 28 dni kalendarzowych. Wydłużenie dotyczy konkursu nr RPMA.01.02.00-IP.01-14-100/19 z Działania 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

 

Na co dofinansowanie?

Fundusze europejskie wspierają firmy w opracowywaniu innowacyjnych produktów i usług. Do 15 stycznia trwał konkurs o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych dla przedsiębiorstw oraz powiązań kooperacyjnych posiadających doświadczenie w tym obszarze. Na wsparcie mają szansę projekty obejmujące badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwoje lub same prace eksperymentalne. Dofinansowanie wyniesie od 500 tysięcy do nawet 4 milionów złotych. Regulamin i wszystkie aktualne komunikaty dostępne są na stronie konkursu.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych