Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 30 kwietnia podczas webinarium dowiesz się o zasadach naboru wniosków w ramach konkursu nr RPMA.05.03.00-IP.01-14-105/20 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Spotkanie organizowane jest przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Webinarium jest bezpłatne.

Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursu nr RPMA.05.03.00-IP.01-14-105/20, Działanie 5.3 Dziedzictwo kulturowe, typ projektów: Wzrost regionalnego potencjału turystycznego poprzez ochronę obiektów zabytkowych. Na spotkaniu będą omawiane m.in.:  regulamin i kryteria konkursu, założenia konkursu z uwzględnieniem typów projektów, zakres rzeczowy projektu, wymogi wynikające z kryteriów wyboru wniosków i kwalifikowalności wydatków.

Podczas trwania webinarium zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań w formie komentarzy

 

Dla kogo ?

Spotkanie skierowane jest m.in.: do samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji kultury, kościołów i związków wyznaniowych, parków narodowych i krajobrazowych, spółek prawa handlowego (zgodnie z regulaminem) oraz wszystkich osób zainteresowanych wyżej wymienioną tematyką.

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na: Webinarium – Fundusze europejskie na ochronę obiektów zabytkowych

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś