Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W najbliższy wtorek 23 czerwca od godz. 10.00 zapraszamy na kolejne webinarium. Tym razem będzie można dowiedzieć się jaki jest zakres funkcjonowania Systemu SL2014 przy rozliczaniu projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Webinarium będzie miało charakter interaktywny, z możliwością zadawania pytań i prowadzenia dyskusji z prowadzącymi. Organizatorem spotkania jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie. Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

 

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi aspektami procesu sprawozdawczości rzeczowej i finansowej przy rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z użyciem systemu teleinformatycznego SL2014.

Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady funkcjonowania Systemu SL2014 i charakterystyka jego modułów. Omówione będą tematy dotyczące m.in.: prowadzenia sprawozdawczości i komunikowania się, wypełniania harmonogramu płatności, rejestracji wniosku o płatność, jego weryfikacji i zatwierdzenia przez opiekuna projektu. Zostanie wyjaśnione jak działa moduł korespondencyjny i do czego służy zakładka „Baza personelu oraz monitorowanie uczestników”.

 

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest głównie do Beneficjentów programu regionalnego RPO WM 2014 – 2020 realizujących projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. W spotkaniu mogą wziąć udział również wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką.

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium i formularz rejestracyjny znajdziesz na: Webinarium “System SL2014 – jak rozliczyć projekt współfinansowany z EFS w ramach RPO WM 2014-2020”

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium!

Zapraszamy również do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych