Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Do 9 maja Komisja Europejska przyjmuje zgłoszenia do konkursu REGIOSTARS Awards 2020. W tym roku nagrody przyznane zostaną w pięciu kluczowych kategoriach dla przyszłości polityki regionalnej. Do wygrania jest wyróżnienie projektu na arenie międzynarodowej, a także płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tysięcy euro. Aby wziąć udział w konkursie konieczne jest uzyskanie zgody instytucji odpowiedzialnej za zarządzanie funduszami europejskimi. Instytucje zainteresowane udziałem zapraszamy do wysłania propozycji projektów na adres media@mazowia.eu.

 

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (Industrial Transition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (Circular Economy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesive European Cities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youth empowerment for cooperation cross borders – 30 years of Interreg)

Zgłoszenia oceni jury konkursu składające się z przedstawicieli środowisk akademickich. Dodatkowo każdy obywatel będzie mógł zagłosować na wybrany projekt podczas głosowania internetowego.

 

Zasady udziału w konkursie

Zgodnie z regulaminem konkursu, aby wysłać zgłoszenie konieczne jest uzyskanie zgody instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję unijnych środków. Aby uprościć procedurę zgoda może być wydana również w formie wiadomości e-mail. Dlatego prosimy beneficjentów z Mazowsza o zgłaszanie propozycji projektów do 8 kwietnia na adres media@mazowia.eu. Szczegółowe informacje o uzyskaniu zgody zamieszczone są w pliku „Wyjaśnienie uproszczonej procedury dla tegorocznej edycji konkursu”.

 

Jak zgłosić projekt?

Po uzyskaniu zgody należy do 9 maja wysłać wypełniony formularz konkursowy poprzez stronę internetową: https://www.regiostarsawards.eu. Formularz należy wypełnić w miarę możliwości w języku angielskim. Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 dostępne są na stronie: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych