Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego do udziału w spotkaniach informacyjnych, poświęconych możliwości ubiegania się o wsparcie na opracowanie lub aktualizację programów rewitalizacji.

Odbiorcy spotkań:

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego, zainteresowanych udziałem w konkursie dotacji i aplikowaniem o dofinansowanie przygotowania lub aktualizacji programów rewitalizacji. Więcej informacji o konkursie dotacji w zakładce Rewitalizacja.

Terminy i miejsce spotkań:

Spotkania odbędą się w Warszawie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26, w godzinach 10.00-14.00 w następujących terminach (do wyboru):

Warunki udziału:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego na wybrany termin. Udział jednego przedstawiciela danej gminy jest możliwy tylko w jednym, wybranym terminie.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, rekrutacja trwa:

  • w przypadku spotkania, które odbędzie się 13 stycznia, do 11 stycznia do godz. 12:00
  • w przypadku spotkania, które odbędzie się 20 stycznia, do 18 stycznia do godz. 12:00

W przypadku zapełnienia listy uczestników rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. Informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu danej osoby na spotkanie zostanie przesłana odrębnym e-mailem. Wydruk e-maila z potwierdzeniem zakwalifikowania będzie konieczny do okazania przy rejestracji na spotkanie.

W spotkaniu będą mogły wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej gminy, a w przypadku dużego zainteresowania tylko jedna osoba z danej gminy.

Program spotkania:

Kontakt w sprawie spotkań

pod numerem telefonu 22/542-20-37

Kontakt w sprawie konkursu dotacji

pod numerem telefonu 22/542-23-10 lub 22/59-79-955

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś