Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego do udziału w spotkaniach informacyjnych, poświęconych możliwości ubiegania się o wsparcie na opracowanie lub aktualizację programów rewitalizacji.

Odbiorcy spotkań:

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego, zainteresowanych udziałem w konkursie dotacji i aplikowaniem o dofinansowanie przygotowania lub aktualizacji programów rewitalizacji. Więcej informacji o konkursie dotacji w zakładce Rewitalizacja.

Terminy i miejsce spotkań:

Spotkania odbędą się w Warszawie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26, w godzinach 10.00-14.00 w następujących terminach (do wyboru):

Warunki udziału:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego na wybrany termin. Udział jednego przedstawiciela danej gminy jest możliwy tylko w jednym, wybranym terminie.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, rekrutacja trwa:

  • w przypadku spotkania, które odbędzie się 13 stycznia, do 11 stycznia do godz. 12:00
  • w przypadku spotkania, które odbędzie się 20 stycznia, do 18 stycznia do godz. 12:00

W przypadku zapełnienia listy uczestników rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. Informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu danej osoby na spotkanie zostanie przesłana odrębnym e-mailem. Wydruk e-maila z potwierdzeniem zakwalifikowania będzie konieczny do okazania przy rejestracji na spotkanie.

W spotkaniu będą mogły wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej gminy, a w przypadku dużego zainteresowania tylko jedna osoba z danej gminy.

Program spotkania:

Kontakt w sprawie spotkań

pod numerem telefonu 22/542-20-37

Kontakt w sprawie konkursu dotacji

pod numerem telefonu 22/542-23-10 lub 22/59-79-955

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych