Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już tylko do 9 maja Komisja Europejska przyjmuje zgłoszenia do konkursu REGIOSTARS Awards 2020. W tym roku nagrody przyznane zostaną w pięciu kluczowych kategoriach dla przyszłości polityki regionalnej. Do wygrania jest wyróżnienie projektu na arenie międzynarodowej, a także płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tysięcy euro. Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://regiostarsawards.eu/. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres media@mazowia.eu.

 

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (IndustrialTransition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (CircularEconomy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesiveEuropeanCities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youthempowerment for cooperation cross borders – 30 years of Interreg)

Jak zgłosić projekt?

Do 9 maja należy wysłać wypełniony formularz konkursowy poprzez stronę internetową https://regiostarsawards.eu/. Formularz należy wypełnić w miarę możliwości w języku angielskim, jednak dopuszczalne jest wypełnienie w jednym z urzędowych języków Unii Europejskiej.

Zgodnie z uproszczonymi zasadami konkursu do zgłoszenia należy dołączyć elektroniczną zgodę instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję unijnych środków (Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej). Zgoda może być wydana w formie wiadomości e-mail. W tym celu prosimy o kontakt na adres media@mazowia.eu lub
z opiekunem projektu.

Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 dostępne są na stronie:https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś