Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już tylko do 9 maja Komisja Europejska przyjmuje zgłoszenia do konkursu REGIOSTARS Awards 2020. W tym roku nagrody przyznane zostaną w pięciu kluczowych kategoriach dla przyszłości polityki regionalnej. Do wygrania jest wyróżnienie projektu na arenie międzynarodowej, a także płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tysięcy euro. Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://regiostarsawards.eu/. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres media@mazowia.eu.

 

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (IndustrialTransition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (CircularEconomy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesiveEuropeanCities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youthempowerment for cooperation cross borders – 30 years of Interreg)

Jak zgłosić projekt?

Do 9 maja należy wysłać wypełniony formularz konkursowy poprzez stronę internetową https://regiostarsawards.eu/. Formularz należy wypełnić w miarę możliwości w języku angielskim, jednak dopuszczalne jest wypełnienie w jednym z urzędowych języków Unii Europejskiej.

Zgodnie z uproszczonymi zasadami konkursu do zgłoszenia należy dołączyć elektroniczną zgodę instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję unijnych środków (Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej). Zgoda może być wydana w formie wiadomości e-mail. W tym celu prosimy o kontakt na adres media@mazowia.eu lub
z opiekunem projektu.

Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 dostępne są na stronie:https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych