Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich działającego przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Funkcję Rzecznika pełni Pani Aleksandra Hanzel Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Kancelarii Marszałka w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Zachęcamy mieszkańców Mazowsza do włączenia się w usprawnianie procesu wdrażania funduszy europejskich z RPO WM 2014-2020. Wszystkie propozycje i opinie przyczynią się do zwiększania skuteczności programu, a tym samym efektywności wydatkowania środków. Czekamy na propozycje usprawnień, wnioski, a także ewentualne zastrzeżenia dotyczące realizacji programu (Poznaj zasady zgłaszania propozycji).

Zapraszamy do pobrania Raportu z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017.

Raport z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych