Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich działającego przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Funkcję Rzecznika pełni Pani Aleksandra Hanzel Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Kancelarii Marszałka w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Zachęcamy mieszkańców Mazowsza do włączenia się w usprawnianie procesu wdrażania funduszy europejskich z RPO WM 2014-2020. Wszystkie propozycje i opinie przyczynią się do zwiększania skuteczności programu, a tym samym efektywności wydatkowania środków. Czekamy na propozycje usprawnień, wnioski, a także ewentualne zastrzeżenia dotyczące realizacji programu (Poznaj zasady zgłaszania propozycji).

Zapraszamy do pobrania Raportu z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017.

Raport z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś