Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich działającego przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Funkcję Rzecznika pełni Pani Aleksandra Hanzel Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Kancelarii Marszałka w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Zachęcamy mieszkańców Mazowsza do włączenia się w usprawnianie procesu wdrażania funduszy europejskich z RPO WM 2014-2020. Wszystkie propozycje i opinie przyczynią się do zwiększania skuteczności programu, a tym samym efektywności wydatkowania środków. Czekamy na propozycje usprawnień, wnioski, a także ewentualne zastrzeżenia dotyczące realizacji programu (Poznaj zasady zgłaszania propozycji).

Zapraszamy do pobrania Raportu z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017.

Raport z działalności Rzecznika Funduszy Europejskich przy Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 za rok 2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych