Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Tracisz czas i bardzo często cierpliwość szukając informacji na temat dotacji z funduszy europejskich? Nie musisz wertować stron w Internecie i czytać opasłych publikacji. Teraz dzięki filmom video i materiałom graficznym szybko zapoznasz się z interesującym Cię tematem.

 

 

Zebraliśmy najważniejsze zagadnienia i problemy, z którymi borykają się nasi klienci i na ich temat nagraliśmy Poradnik beneficjenta RPO WM 2014-2020. Dzięki naszym ekspertom od funduszy europejskich dowiesz się jak wygląda droga wniosku od pomysłu do zachowania okresu trwałości, jakie obowiązki musisz spełniać jako beneficjent środków z UE i w jakich obszarach możesz skorzystać z dofinansowania w obecnej perspektywie.

Poradniki na te i inne tematy są dostępne pod linkiem https://www.funduszedlamazowsza.eu/aktualnosci/poradnik-beneficjenta/ A jeśli bardziej trafia do Ciebie forma tekstowo-graficzna możesz skorzystać z naszych interaktywnych infografik, w których krok po kroku dowiesz się co zrobić żeby Twój wniosek uzyskał dofinansowanie z RPO WM, jak prowadzić projekt, żeby był zgodny z unijnymi procedurami oraz jak wygląda kontrola projektów i jakich obszarów dotyczy. Pakiet grafik dostępny jest pod linkiem https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydawnictwa/poradniki-i-publikacje

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych