Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka  Wdrażania Programów Unijnych informuje, że w dniu 18 września 2018 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o przedłużeniu terminu naboru wniosków w ramach konkursu nr RPMA.01.02.00-IP.01-14-080/18 do dnia 24 października 2018 r. do godz. 15.00.

Przedłużenie terminu naboru podyktowane jest zgłoszonymi przez wnioskodawców wątpliwościami dotyczącymi zasad współpracy pomiędzy przedsiębiorcą a jednostka naukową w zakresie przekazania na rzecz przedsiębiorcy prawa do własności intelektualnej wyników badań opracowanych w trakcie realizacji projektu.  Mazowiecka Jednostka  Wdrażania Programów Unijnych skierowała do Instytucji Zarządzającej pismo, w którym zwróciła się z prośbą o wskazanie prawidłowej interpretacji zagadnienia dotyczącego przekazywanie praw własności intelektualnej. Stanowisko w tej sprawie zostanie przekazane odrębnym komunikatem.

Link do strony konkursu: 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw, typ projektów: „Projekty badawczo – rozwojowe”, dla beneficjentów posiadających doświadczenie w prowadzeniu prac B+R – RPMA.01.02.00-IP.01-14-080/18

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych