Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jeszcze do 23 stycznia będzie trwał nabór wniosków skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających na Mazowszu. Celem realizowanych projektów powinna być rozbudowa firm, wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług oraz wdrożenie wyników prac B+R do działalności gospodarczej. Zapraszamy beneficjentów do składania wniosków! Konkurs prowadzi Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Grafika przedstawia napis: Fundusze Europejskie dla każdego. Jeszcze do 23 stycznia 2023 r. trwa konkurs na wsparcie mazowieckich firm w zakresie rozwoju innowacyjnych produktów i usług. Beneficjencie – złóż wniosek! W tle grafika z cyfrowymi elementami.

 

Fundusze Europejskie po raz kolejny pomogą zrealizować projekty biznesowe. Przyznane dofinansowanie to szansa dla przedsiębiorców, aby  po czasie pandemii, a w czasie inflacji wzmocnić swoją pozycję na rynku. Wszystkie zmiany napędzają fundusze europejskie.

 

Konkurs dla sektora MŚP

Nabór rozpoczął się  2 stycznia 2023 r. i potrwa jeszcze 7 dni – do 23 stycznia 2023 r. Za nami już pierwsza tura naboru wniosków ale wciąż jest szansa na dofinansowanie planów inwestycyjnych mazowieckich przedsiębiorców.

 

Rodzaje wsparcia

  • rozbudowa przedsiębiorstw, w szczególności związana z wprowadzaniem na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług (przez rynek rozumie się co najmniej obszar działalności gospodarczej przedsiębiorstwa otrzymującego wsparcie);
  • realizacja zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub zmiana w zakresie sposobu świadczenia usług (w tym usług świadczonych drogą elektroniczną);
  • wdrożenie wyników prac B+R do działalności gospodarczej.

 

Beneficjencie – złóż wniosek

Wniosek o dofinansowanie projektu wraz z załącznikami przygotuj i złóż za pomocą systemu elektronicznego MEWA 2.0 dostępnego na www.funduszedlamazowsza.eu.

O wsparcie mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które aktywnie prowadzą działalność gospodarczą, uzyskując przychody z tej działalności w okresie przynajmniej 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o dofinansowanie będą mogły składać wnioski na dofinansowanie projektów w ramach konkursu z Działania 3.3 Innowacje w MŚP.

Kwota dofinansowania w ramach konkursu wynosi 29 654 152,38 zł. Beneficjenci mogą liczyć na poziom dofinansowania wynoszący 80%.

Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin i niezbędne załączniki dostępne są na stronie: 3.3 Innowacje w MŚP, typ projektu: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług, nr RPMA.03.03.00-IP.01-14-122/22

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś