Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

23.08.2016, godz. 09:30 - 15:30

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 22 sierpnia. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, catering i lunch.
  • Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami ubiegania się o środki RPO WM, w tym, źródłami finansowania, dokumentacją dotyczącą naboru, zasadami kwalifikowania wydatków, obowiązkami wynikającymi z umowy o dofinansowanie.
  • Szkolenie skierowane jest głównie do potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach tego programu tj. podmiotów – z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów) – m.in. jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, mmsp, organizacji pozarządowych, które posiadają podstawową wiedzę dotyczącą przedmiotu szkolenia.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Kontakt w przypadku pytań: 22/5422286

Pliki do pobrania:

Warszawa

23.08.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś