Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

23.08.2016, godz. 09:30 - 15:30

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 22 sierpnia. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, catering i lunch.
  • Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami ubiegania się o środki RPO WM, w tym, źródłami finansowania, dokumentacją dotyczącą naboru, zasadami kwalifikowania wydatków, obowiązkami wynikającymi z umowy o dofinansowanie.
  • Szkolenie skierowane jest głównie do potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach tego programu tj. podmiotów – z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów) – m.in. jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, mmsp, organizacji pozarządowych, które posiadają podstawową wiedzę dotyczącą przedmiotu szkolenia.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Kontakt w przypadku pytań: 22/5422286

Pliki do pobrania:

Warszawa

23.08.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych