Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

17.07.2018, godz. 09:30 - 16:00

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 16.07.2018r. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem, w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, lunch, catering, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.
  • Celem szkolenia jest zapoznanie beneficjentów z możliwymi stylami i narzędziami zarządzania projektem unijnym, zwrócenie uwagi na podstawowe obowiązki zespołu zarządzającego dotyczące sprawozdawczości rzeczowej i finansowej projektów.
  • Szkolenie skierowane jest do beneficjentów RPO WM 2014-2020.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Uwaga: Pytania związane z niniejszym szkoleniem należy kierować,przed szkoleniem, na adres e-mail: wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Zarządzanie projektem unijnym”. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania, a tym samym zwiększenie efektywności szkolenia.
  • Kontakt w przypadku pytań: 22/542 22 86

Pliki do pobrania:

Warszawa

17.07.2018

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych