Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szkolenie 

Warsztaty dotyczące rozliczania wydatków i wypełniania wniosku o płatność w SL2014 (EFS) – szkolenie podstawowe

WARSZAWA, 28.09.2018r.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

28.09.2018, godz. 09:30 - 16:00

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 27.09.2018r. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem, w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, lunch, catering, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
  • Celem szkolenia jest omówienie obowiązków beneficjenta przy rozliczaniu wydatków w projekcie  współfinansowanym w ramach  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w RPO WM 2014-2020.
  • Szkolenie skierowane jest głównie do przedstawicieli podmiotów, które realizują projekt/projekty w ramach EFS w RPO WM 2014-2020, a także wszystkich zainteresowanych.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Uwaga: Pytania związane z zagadnieniem, które będzie poruszane podczas szkolenia, należy kierować przed szkoleniem na adres e-mail: wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Rozliczanie wydatków w projekcie w ramach RPO WM – EFS”. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.

Pliki do pobrania:

Warszawa

28.09.2018

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych