Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szkolenie 

Warsztaty dotyczące rozliczania wydatków i wypełniania wniosku o płatność w SL2014 (EFS) – szkolenie podstawowe

WARSZAWA, 28.09.2018r.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

28.09.2018, godz. 09:30 - 16:00

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 27.09.2018r. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem, w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, lunch, catering, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
  • Celem szkolenia jest omówienie obowiązków beneficjenta przy rozliczaniu wydatków w projekcie  współfinansowanym w ramach  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w RPO WM 2014-2020.
  • Szkolenie skierowane jest głównie do przedstawicieli podmiotów, które realizują projekt/projekty w ramach EFS w RPO WM 2014-2020, a także wszystkich zainteresowanych.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Uwaga: Pytania związane z zagadnieniem, które będzie poruszane podczas szkolenia, należy kierować przed szkoleniem na adres e-mail: wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Rozliczanie wydatków w projekcie w ramach RPO WM – EFS”. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.

Pliki do pobrania:

Warszawa

28.09.2018

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś