Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Informacje o szkoleniu:

W trakcie szkolenia przedstawione będą informacje o zasadach aplikowania o środki w ramach Działania 9.3 „Rozwój ekonomii społecznej” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Szkolenie dostosowane jest do osób niepełnosprawnych ruchowo. W przypadku specjalnych potrzeb osób niepełnosprawnych, prosimy o wypełnienie punktu 2 w ankiecie zgłoszeniowej. Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

16.10.2015, godz. 09:30 - 16:00

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: punkt_siedlce@mazowia.eu lub dostarczenie osobiste do LPI w Siedlce.

Organizatorem szkolenia jest:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Mazowieckiej Jednostki Wdrażania programów Unijnych w Siedlcach,
ul. Piłsudskiego 7,
08 – 110 Siedlce,
tel.: 0 801 101 101, 22 542 23 07 , 22 542 27 08 ; e-mail: punkt_siedlce@mazowia.eu

Celem szkolenia jest omówienie zasad aplikowania o środki w ramach Działania 9.3 Przedstawiony zostanie regulamin konkursu oraz opis kryteriów wyboru projektów, a także zasady składania wniosków włącznie z omówieniem wniosku o dofinansowanie. Uwzględnione zostaną również różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową.

Pliki do pobrania:

Siedlce

16.10.2015

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś