Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

18.11.2016, godz. 08:00 - 16:00

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) rozpoczyna realizację bezpłatnych szkoleń specjalistycznych, których celem jest zaprezentowanie beneficjentom oraz potencjalnym beneficjentom Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (RPO WM 2014-2020), następujących tematów:

 • Studium wykonalności w projektach inwestycyjnych
 • Biznes Plan
 • Pomoc publiczna i pomoc de minimis-obowiązki beneficjentów realizujących projekty w ramach RPO WM 2014
 • Prawo Zamówień Publicznych na dostawy i usługi oraz zasada konkurencyjności  – obowiązki beneficjentów realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020
 • Ewidencja księgowa w kontekście rozliczania projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020

Szkolenia będą realizowane w Warszawie oraz w wybranych miastach województwa mazowieckiego tj.: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach (za wyjątkiem szkolenia dotyczącego ewidencji księgowej, które odbędzie się tylko w Warszawie).

Zapraszamy na szkolenie dotyczące tematu  „Pomoc publiczna i pomoc de minimis – obowiązki beneficjentów realizującyh projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020”, które odbędzie się w Warszawie

 • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji (znajduje się poniżej w załąćznikach).
 • Termin szkolenia:  18.11.2016 r.
 • Rekrutacja na szkolenie trwa do 17.11.2016r., do godz. 12.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc.
  O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w tym: materiały szkoleniowe, wyżywienie.
 • Celem szkolenia jest zaprezentowanie obowiązków beneficjentów realizujących projekty w ramach RPO WM 2014-2020 w odniesieniu do udzielanej pomocy publicznej i pomocy de minimis. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie tematu szkoleń.
 • Szkolenie skierowane jest do beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
 • Prowadzący:  Michał Byliniak – trener, doradca, autor i realizator projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych. Od ponad 10 lat związany zawodowo z Funduszami Europejskimi. Doświadczenie praktyka – realizatora projektów zdobywał we wszystkich trzech sektorach. Swoją wiedzą dzieli się szkoląc zarówno dystrybutorów, jak i beneficjentów środków z UE.  Ekspert ds. Funduszy Europejskich w ogólnopolskich kampaniach promocyjnych i edukacyjnych promujących dostępne środki.  Przedsiębiorca, beneficjent środków z UE.
 • Szkolenie odbywa się w: Warszawie
 • Kontakt w przypadku pytań: tel. 660-048-891, e-mail: specjalistyczne@mazowia.eu

Pozostałe rekrutacje w zakładce Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Pliki do pobrania:

Warszawa

18.11.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych