Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

29.10.2018, godz. 08:00 - 16:00

SZKOLENIE
Biznes plan w projektach finansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w tym: materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.
  • Celem szkolenia jest wsparcie potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w zakresie biznes planu
  • Szkolenie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.
  • Opis zakresu tematycznego: omówienie wszystkich części biznes planu na przykładzie wzoru biznes planu stosowanego w konkursach ogłaszanych w ramach RPO WM 2014-2020: informacji ogólnych o wnioskodawcy, planu rynkowego, planowanych inwestycji.
  • Trener: Paweł Mrozowski – trener, ekspert z dziedziny dofinansowań ze środków Unii Europejskiej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Pan Paweł posiada wiedzę, a także kilkuletnie doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dotacje unijne, dokumentacji projektowej w ramach środków Programów Regionalnych oraz krajowych w obecnym oraz poprzednich okresach programowania. Dodatkowo Pan Paweł zajmował się rozliczaniem projektów unijnych ich analizą finansową i ekonomiczną oraz posiada doświadczenie w charakterze trenera z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych, przedsiębiorczości, sporządzania studiów wykonalności, biznesplanów, zarządzania finansami.
  • Formy prowadzenia zajęć: omawianie slajdów, dyskusja grupy, warsztaty praktyczne
  • Kontakt w przypadku pytań: tel. 533 343 637, e-mail: specjalistyczne@mazowia.eu

Szkolenie 

  • Miejsce i termin szkolenia: 29.10.2018 r.- Warszawa

Rekrutacja na szkolenie trwa do 26.10.2018r., do godz. 11.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc.
O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność

Link do formularza zgłoszeniowego

Pliki do pobrania:

Warszawa

29.10.2018

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś