Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

13.11.2017, godz. 09:30 - 15:00

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 10/11/2017 do godz. 11.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
    • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.
    •  Celem szkolenia jest poznanie zasad przygotowywania wniosków o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w części Europejskiego Funduszu Społecznego.
    • Szkolenie skierowane jest  do wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o środki w ramach zbliżających się, tegorocznych  konkursów w Poddziałaniu  10.3.4 Kształcenie oraz doskonalenie zawodowe osób dorosłych oraz w Poddziałaniu 10.1.1 Edukacja ogólna  (w tym w szkołach zawodowych) RPO WM 2014-2020.

Uwaga: Pytania związane z niniejszym szkoleniem  można kierować przed szkoleniem na adres e-mail: m.wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule Prawidłowe przygotowanie wniosku. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.

Pliki do pobrania:

Warszawa

13.11.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych