Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Główny Punkt Informacyjny w Warszawie zaprasza na szkolenie „Podstawy zasad aplikowania o środki w ramach RPO WM 2014-2020 w projektach współfinansowanych z EFS”. Szkolenie odbędzie się w wymiarze jednodniowym w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

STATUS: Rekrutacja zamknięta

26.01.2016, godz. 09:00 - 16:00

Termin: 26 stycznia 2016, godz. 09:00-16:00

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 25.01.2016r. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w tym: materiały szkoleniowe, catering.

Cel szkolenia:

Zaprezentowanie zasad ubiegania się o środki w ramach RPO WM w projektach współfinansowanych z EFS. Omówione zostaną zasady aplikowania, kwalifikowalność wydatków oraz generator wniosków MEWA2.0. Wskazane zostaną także różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową UE w obszarze EFS.

Szkolenie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach konkursów dotyczących Europejskiego Funduszu Społecznego tj. wszystkich podmiotów – z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie przepisów odrębnych). Szkolenie ma charakter podstawowy mający na celu wprowadzenie potencjalnych beneficjentów bez doświadczenia w tematykę zasad aplikowania o środki w województwie mazowieckim.

Prowadzący:

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego w Warszawie oraz pracownicy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU).

Kontakt w przypadku pytań:

22 542 22 77.

Pliki do pobrania:

Warszawa

26.01.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś