Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

28.02.2018, godz. 09:30 - 15:00

SZKOLENIE

 

Zagadnienia dotyczące konstrukcji budżetu oraz kwalifikowalności wydatków w konkursie dla Poddziałania 10.1.4 RPO WM– Edukacja przedszkola.

 

WARSZAWA

28/02/2018

 

 

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 27/02/2018 do godz.11.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem, w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w tym: materiały szkoleniowe, lunch, catering
  • Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie zagadnień dotyczących konstrukcji budżetu oraz kwalifikowalności wydatków konkursie nr 01.04-IP.01-14-064/18 dla Poddzialania 10.1.4 RPO WM – Edukacja przedszkolna.
  • Szkolenie skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego (JST), osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową oraz podmiotów prawnych zainteresowanych ubieganiem się o środki w ramach niniejszego konkursu.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Uwaga: Pytania związane z niniejszym konkursem należy kierowaćprzed szkoleniem na adres e-mail: wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Edukacja przedszkolna”. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.

 

Pliki do pobrania:

Warszawa

28.02.2018

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych