Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

27.10.2017, godz. 09:30 - 15:30

 

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa  26/10/2017 do godz.11.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.
  • Szkolenie pozwala  przygotować się do sięgania po środki  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, tak by zminimalizować ryzyko zwrotu dofinansowania w okresie trwałości lub dłuższym.
  • Szkolenie skierowane jest  do beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Mazowieckiego 2014-2020
  • Uwaga: Pytania związane z niniejszym szkoleniem  można kierować przed szkoleniem na adres e-mail: m.wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule Finansowe aspekty w RPO WM. Przyczyni się to do większej precyzji odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.

Pliki do pobrania:

Warszawa

27.10.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś