Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w dniu 25 września 2017 r. organizuje jednodniowe szkolenie z zakresu:  Zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet mężczyzn w ujęciu projektów realizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

25.09.2017, godz. 08:00 - 15:00

Szkolenie  odbędzie się w Centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza, Aleje Jerozolimskie 123A w  Warszawie w godz. 8.00-15.00.

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać drogą elektroniczną pod adres a.klimkiewicz@wup.mazowsze.pl lub faksem pod nr (22)  578-44-63  do dnia 15 września 2017 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie po jednym  pracowniku z Państwa Urzędu/Firmy/Instytucji. O zakwalifikowaniu się na przedmiotowe szkolenie  decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach szkolenia zapewniamy: salę wykładową, catering oraz materiały szkoleniowe. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Pliki do pobrania:

Warszawa

25.09.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych