Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w dniu 25 września 2017 r. organizuje jednodniowe szkolenie z zakresu:  Zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet mężczyzn w ujęciu projektów realizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

25.09.2017, godz. 08:00 - 15:00

Szkolenie  odbędzie się w Centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza, Aleje Jerozolimskie 123A w  Warszawie w godz. 8.00-15.00.

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać drogą elektroniczną pod adres a.klimkiewicz@wup.mazowsze.pl lub faksem pod nr (22)  578-44-63  do dnia 15 września 2017 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie po jednym  pracowniku z Państwa Urzędu/Firmy/Instytucji. O zakwalifikowaniu się na przedmiotowe szkolenie  decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach szkolenia zapewniamy: salę wykładową, catering oraz materiały szkoleniowe. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Pliki do pobrania:

Warszawa

25.09.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych