Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

02.12.2016, godz. 09:30 - 16:00

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 01/12/2016 do godz. 11.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w tym: materiały szkoleniowe, catering i lunch.
  • Celem szkolenia jest zaprezentowanie wymogów dotyczących programów rewitalizacji do wpisu do wykazu programów rewitalizacji województwa mazowieckiego, co stanowi warunek konieczny do ubiegania się o dofinansowanie w ramach Działania 6.2 RPO WM 2014-2020
  • Szkolenie skierowane jest wyłącznie do gmin województwa mazowieckiego, które będą ubiegać się o wpis swojego programu rewitalizacji do wykazu programów rewitalizacji województwa mazowieckiego.
  • Prowadzący: Pracownicy MJWPU.
  • Kontakt w przypadku pytań dotyczących szkolenia: 22/5422548

Pliki do pobrania:

Warszawa

02.12.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych