Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego rozpoczęła cykl pięciu spotkań, które odbędą się na Mazowszu i będą dotyczyły nowego podejścia do rewitalizacji.  Nie jest to już bowiem tylko odnowa przestrzeni publicznej, lecz proces obejmujący szereg działań mających na celu rozwój społeczno – gospodarczy. W ramach spotkań chcemy porozmawiać z Państwem na temat tego nowego podejścia oraz dobrych praktyk w tym zakresie. Omówimy także narzędzia do kompleksowej odnowy terenów zdegradowanych jakie daje ustawa o rewitalizacji z dnia 9 października 2015 roku.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

02.09.2016, godz. 09:30 - 13:00

Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 września w Płocku, do udziału w którym zapraszamy przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST). Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (on-line) i zapoznanie się z programem.
Pierwszeństwo w zapisach mają przedstawiciele tych JST, które nie wzięły udziału w konkursie dotacji dla gmin na przygotowanie bądź aktualizację programów rewitalizacji.

Więcej o konkursie dotacji na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce „Rewitalizacja”.

Na stronie www.funduszedlamazowsza.eu trwa także w chwili obecnej rekrutacja na spotkanie w Radomiu, które odbędzie się 30 sierpnia. Informacja na temat spotkania w Radomiu na stronie Spotkanie w Radomiu „Porozmawiajmy o rewitalizacji na Mazowszu”.

Kontakt w sprawie spotkań pod numerem telefonu: 22/ 542 20 37

Pliki do pobrania:

Plock

02.09.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych