Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego rozpoczęła cykl pięciu spotkań, które odbędą się na Mazowszu i będą dotyczyły nowego podejścia do rewitalizacji. Nie jest to już bowiem tylko odnowa przestrzeni publicznej, lecz proces obejmujący szereg działań mających na celu rozwój społeczno – gospodarczy. W ramach spotkań chcemy porozmawiać z Państwem na temat tego nowego podejścia oraz dobrych praktyk w tym zakresie. Omówimy także narzędzia do kompleksowej odnowy terenów zdegradowanych jakie daje ustawa o rewitalizacji z dnia 9 października 2015 roku.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

06.09.2016, godz. 09:30 - 13:00

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 6 września w Ostrołęce. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST). Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (on-line) i zapoznanie się z programem.
Pierwszeństwo w zapisach mają przedstawiciele tych JST, które nie wzięły udziału w konkursie dotacji dla gmin na przygotowanie bądź aktualizację programów rewitalizacji.

Więcej o konkursie dotacji: www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce „Rewitalizacja”.

Pozostałe spotkania odbędą się w terminach:

  • Radom – 30 sierpnia (rekrutacja zakończona)
  • Płock – 2 września
  • Ciechanów – 9 września
  • Siedlce – 13 września

Rekrutacja na spotkania odbywa się w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach” na stronie www.funduszedlamazowsza.eu

Kontakt w sprawie spotkań:

pod numerem telefonu: 22/ 542 20 37

Pliki do pobrania:

Ostroleka

06.09.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś