Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

03.03.2017, godz. 10:00 - 12:30

Informacje o spotkaniu

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia na uruchomienie własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem środków w ramach Funduszy Europejskich. W trakcie spotkania omówione zostaną możliwości dofinansowania zarówno dla osób niepracujących, jak również dla osób zatrudnionych, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą jako dodatkową formę aktywności zawodowej.

Dla kogo

Do udziału zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, bez względu na aktualny status na rynku pracy. Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno osoby pozostające bez zatrudnienia, jak również osoby pracujące, w tym zatrudnione w rolnictwie.

Program spotkania

  • Źródła informacji na temat Funduszy Europejskich, w tym działalność Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich i źródeł krajowych;
  • Fundusze Pożyczkowe jako źródło dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • Działalność gospodarcza na obszarach wiejskich i rola Lokalnych Grup Działania w rozwoju przedsiębiorczości na terenie gmin wiejskich i wiejsko – miejskich;
  • Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej jako źródło dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez rolników;

Miejsce realizacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Radomiu,

ul. Kościuszki 5a, III p., sala nr 310

26 – 610 Radom

Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik do niniejszego Zaproszenia. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: punkt_radom@mazowia.eu lub złożyć osobiście w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Radomiu.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce, w którym prowadzone będzie spotkanie informacyjne, dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Po zakończeniu spotkania informacyjnego zapraszamy na indywidualne konsultacje ze Specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Radomiu

Ul. Kościuszki 5A, III piętro, pok. 307

26-610 Radom

e-mail: punkt_radom@mazowia.eu

Tel. 22 542 27 13, 22 542 21 28

Pliki do pobrania:

Radom

03.03.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś