Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

12.04.2017, godz. 10:00 - 12:30

Informacje o spotkaniu

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej z wykorzystaniem środków w ramach Funduszy Europejskich.

Dla kogo

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Podczas spotkań, które poprowadzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich, przedstawione zostaną najważniejsze założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

Program spotkania

Na spotkaniu, które poprowadzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich, zostaną omówione zagadnienia dedykowane dla zakładających oraz rozszerzających swoją działalność w Programach Krajowych oraz Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego m.in. w następujących obszarach:

  • Podnoszenie kompetencji zawodowych;
  • Internacjonalizacja;
  • B+R;
  • Usługi IOB
  • Wsparcie prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstw – poprzez udzielanie bonów na doradztwo
  • Wsparcie Start-Upów (preinkubacja/inkubacja);
  • Instrumenty zwrotne / pożyczki;
  • Harmonogram naborów;
  • Instytucje odpowiedzialne za realizację Programów Unijnych.

Ponadto wyjaśnimy Państwu podstawowe założenia Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020 oraz wskażemy źródła dodatkowych informacji.

Miejsce realizacji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ciechanowie,

Plac Kościuszki 5, sala nr 4

06 – 400 Ciechanów

Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik do niniejszego Zaproszenia. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: punkt_ciechanow@mazowia.eu lub złożyć osobiście w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Ciechanowie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce, w którym prowadzone będzie spotkanie informacyjne, dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę uczestników spotkania.

Po zakończeniu spotkania informacyjnego zapraszamy na indywidualne konsultacje ze Specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ciechanowie

Plac Kościuszki 5

06 – 400 Ciechanów

e-mail: punkt_ciechanow@mazowia.eu

Tel. 22 542 27 16, 22 542 25 57

Pliki do pobrania:

Ciechanow

12.04.2017

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś