Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Rekrutację na spotkanie, które odbędzie się 31 maja, zamykamy 24 maja o godz. 14:00.

Zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego, które podpisały umowę na przygotowanie lub aktualizację programów rewitalizacji, na spotkania „Rewitalizacja na Mazowszu –zasady realizacji projektów”. W ramach spotkań omówione zostaną wytyczne w zakresie przygotowania programów rewitalizacji, w tym wskazówki dotyczące wdrożenia i rozliczenia projektów, istota i znaczenie partycypacji społecznej oraz dobre praktyki z dotychczas zweryfikowanych programów rewitalizacji zgłoszonych do Wykazu programów rewitalizacji województwa mazowieckiego.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

31.05.2016, godz. 09:30 - 14:00

Spotkania odbędą się w Warszawie, dokładne miejsce zostanie wskazane osobom wpisanym na listę uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego. Udział jednego przedstawiciela danej gminy jest możliwy tylko w jednym, wybranym terminie (drugi termin: 07.06.2016 – rekrutacja na stronie) . O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu danej osoby na spotkanie zostanie przesłana odrębnym e-mailem. Wydruk e-maila z potwierdzeniem zakwalifikowania będzie konieczny do okazania przy rejestracji na spotkanie.

Zapraszamy jednego przedstawiciela danej gminy, druga osoba będzie wpisywana na listę rezerwową a jej udział będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc.

Kontakt w sprawie spotkań pod numerem telefonu 22/542-20-37

Pliki do pobrania:

Warszawa

31.05.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych