Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Rekrutację na spotkanie, które odbędzie się 31 maja, zamykamy 24 maja o godz. 14:00.

Zapraszamy przedstawicieli gmin województwa mazowieckiego, które podpisały umowę na przygotowanie lub aktualizację programów rewitalizacji, na spotkania „Rewitalizacja na Mazowszu –zasady realizacji projektów”. W ramach spotkań omówione zostaną wytyczne w zakresie przygotowania programów rewitalizacji, w tym wskazówki dotyczące wdrożenia i rozliczenia projektów, istota i znaczenie partycypacji społecznej oraz dobre praktyki z dotychczas zweryfikowanych programów rewitalizacji zgłoszonych do Wykazu programów rewitalizacji województwa mazowieckiego.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

31.05.2016, godz. 09:30 - 14:00

Spotkania odbędą się w Warszawie, dokładne miejsce zostanie wskazane osobom wpisanym na listę uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego. Udział jednego przedstawiciela danej gminy jest możliwy tylko w jednym, wybranym terminie (drugi termin: 07.06.2016 – rekrutacja na stronie) . O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu danej osoby na spotkanie zostanie przesłana odrębnym e-mailem. Wydruk e-maila z potwierdzeniem zakwalifikowania będzie konieczny do okazania przy rejestracji na spotkanie.

Zapraszamy jednego przedstawiciela danej gminy, druga osoba będzie wpisywana na listę rezerwową a jej udział będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc.

Kontakt w sprawie spotkań pod numerem telefonu 22/542-20-37

Pliki do pobrania:

Warszawa

31.05.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych