Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

SZKOLENIE 

Rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020 oraz kwalifikowalność wydatków z uwzględnieniem obowiązujących zmian.

Warszawa

17/07/2019

STATUS: Rekrutacja zamknięta

17.07.2019, godz. 09:30 - 15:30

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 16/07/2019 do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obejmuje materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
  • Celem szkolenia jest omówienie zasad rozliczania projektów współfinansowanych w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
  • Szkolenie skierowane jest do beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 – Europejski  Fundusz  Społeczny.
  • Prowadzący szkolenie – pracownicy MJWPU;
  • Kontakt: 22 542 25 48

Uwaga: Pytania związane z niniejszym konkursem należy kierować przed szkoleniem na adres e-mail: m.wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Rozliczanie projektów”. Może się to przyczynić  do większej efektywności  udzielanych odpowiedzi .

 

Pliki do pobrania:

Warszawa

17.07.2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś