Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szkolenie w Warszawie

Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

09.10.2019 r.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

09.10.2019, godz. 09:30 - 15:30

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa 08.10.2019 r. z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatnyi obejmuje materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
  • Celem szkoleniajest omówienie zasad realizacji projektów współfinansowanych w ramach RPO WM 2014-2020
  • Szkolenie skierowane jest głównie do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, zarówno w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
  • Prowadzący szkolenie – pracownicy MJWPU;

Uwaga: Pytania związane z niniejszym konkursem należy kierować przed szkoleniem na adres e-mail: m.wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Rozliczanie projektów”. Może się to przyczynić  do większej efektywności  udzielanych odpowiedzi podczas szkolenia. .

 

Pliki do pobrania:

Warszawa

09.10.2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych