Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

27.09.2019, godz. 09:30 - 15:00

Praktyczne aspekty konkursu w ramach Poddziałania 10.1.2 RPO WM 2014-2020

Edukacja ogólna w ramach ZIT

 

  • Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.
  • Rekrutacja na szkolenie trwa do 26.09.2019r. do godz. 11:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatnyi obejmuje materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
  • Celem szkoleniajest omówienie szczegółowych warunków i zasad ubiegania się o środki na dofinansowanie projektu w ramach Poddziałania 10.1.2 RPO WM 2014-2020 – Edukacja ogólna w ramach ZIT.
  • Szkolenie skierowane jest głównie do wnioskodawców Poddziałania 10.1.2 – Edukacja ogólna ZIT, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.
  • Prowadzący szkolenie – pracownicy MJWPU;

Uwaga: Pytania związane z niniejszym konkursem należy kierować przed szkoleniem na adres e-mail: m.wiro-kiro@mazowia.eu, w tytule „Edukacja ogólna w ramach ZIT”. Może się to przyczynić  do większej efektywności  udzielanych odpowiedzi podczas szkolenia.

Pliki do pobrania:

Warszawa

27.09.2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś