Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych konferencji regionalnych poświęconych funduszom europejskim na Mazowszu. Tegoroczna edycja wydarzeń odbędzie się pod hasłem „15 lat Mazowsza w UE”. Jak zmienia się region i lokalne społeczności? Jakie są wciąż dostępne możliwości zdobycia unijnych dotacji i pożyczek?
Tego dowiedzą się uczestnicy wydarzeń organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z beneficjentami funduszy europejskich oraz instytucjami finansowymi – Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

20.09.2019, godz. 10:00 - 16:00

Celem konferencji będzie pokazanie aktywności i sukcesów beneficjentów z Mazowsza, a także prezentacja dostępnych możliwości pozyskania unijnego dofinansowania. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy samorządy, ich jednostki organizacyjne, firmy, organizacje pozarządowe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe i wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematyką. Wydarzenia odbędą się w wyjątkowych miejscach na mapie Mazowsza, również dofinansowanych ze środków europejskich.

Zabierzemy Państwa do Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce, urokliwego Pałacu w Korczewie nad Bugiem, Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku, Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszka i Stefana Themersonów oraz Zespołu Szkół Muzycznych im . Oskara Kolberga w Radomiu. W tak unikalnych przestrzeniach porozmawiamy o wyzwaniach i sukcesach w realizacji projektów, przykładach dobrych praktyk, ale też aktualizacji strategii rozwoju regionu w kontekście założeń polityki spójności na lata 2021-2027. Programy konferencji uwzględniają również przegląd dostępnej oferty dotacji i pożyczek z zakresu m.in. rewitalizacji, efektywności energetycznej. Uczestnicy wydarzeń będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji o możliwościach pozyskania wsparcia.

Terminy konferencji i program:

  • 9 września – Multimedialne Centrum Natura ul. Natury 7, Ostrołęka
  • 11 września – Pałac w Korczewie ul. Brzózki 3a, Korczew
  • 13 września – Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, 25 Czerwca 70, 26-600 Radom
  • 18 września – Miejskie Centrum Kultury ul. Płocka 50, Płońsk
  • 20 września –  Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszka i Stefana Themersonów ul. J. Zygmunta Jakubowskiego 10, Płock

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Konieczne jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przez stronę www.funduszedlamazowsza.eu . Informujemy, że o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące konferencji otrzymacie Państwo automatycznie po zakończeniu rejestracji.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania:

Jana Zygmunta Jakubowskiego 10, Płock

20.09.2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych