Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych konferencji regionalnych poświęconych funduszom europejskim na Mazowszu. Tegoroczna edycja wydarzeń odbędzie się pod hasłem „15 lat Mazowsza w UE”. Jak zmienia się region i lokalne społeczności? Jakie są wciąż dostępne możliwości zdobycia unijnych dotacji i pożyczek?
Tego dowiedzą się uczestnicy wydarzeń organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z beneficjentami funduszy europejskich oraz instytucjami finansowymi – Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

11.09.2019, godz. 10:00 - 16:00

Celem konferencji będzie pokazanie aktywności i sukcesów beneficjentów z Mazowsza, a także prezentacja dostępnych możliwości pozyskania unijnego dofinansowania. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy samorządy, ich jednostki organizacyjne, firmy, organizacje pozarządowe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe i wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematyką. Wydarzenia odbędą się w wyjątkowych miejscach na mapie Mazowsza, również dofinansowanych ze środków europejskich.

Zabierzemy Państwa do Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce, urokliwego Pałacu w Korczewie nad Bugiem, Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku, Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszka i Stefana Themersonów oraz Zespołu Szkół Muzycznych im . Oskara Kolberga w Radomiu. W tak unikalnych przestrzeniach porozmawiamy o wyzwaniach i sukcesach w realizacji projektów, przykładach dobrych praktyk, ale też aktualizacji strategii rozwoju regionu w kontekście założeń polityki spójności na lata 2021-2027. Programy konferencji uwzględniają również przegląd dostępnej oferty dotacji i pożyczek z zakresu m.in. rewitalizacji, efektywności energetycznej. Uczestnicy wydarzeń będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji o możliwościach pozyskania wsparcia.

Terminy konferencji i program:

  • 9 września – Multimedialne Centrum Natura ul. Natury 7, Ostrołęka
  • 11 września – Pałac w Korczewie ul. Brzózki 3a, Korczew
  • 13 września – Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, 25 Czerwca 70, 26-600 Radom
  • 18 września – Miejskie Centrum Kultury ul. Płocka 50, Płońsk
  • 20 września –  Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszka i Stefana Themersonów ul. J. Zygmunta Jakubowskiego 10, Płock

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Konieczne jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przez stronę www.funduszedlamazowsza.eu . Informujemy, że o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące konferencji otrzymacie Państwo automatycznie po zakończeniu rejestracji.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania:

Palace in Korczew, Brzóski 3a, Korczew

11.09.2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś