Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 8 czerwca br. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na sesję tematyczną i ciekawe prezentacje doświadczeń i wytycznych dla realizacji projektów partnerskich. Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

08.06.2016, godz. 09:30 - 14:15

„Partnerstwo wczoraj i dziś” – doświadczenia beneficjentów projektów partnerskich to kilka godzin z praktykami w realizacji projektów partnerskich, finansowanych ze środków europejskich. Przedstawimy doświadczenia podmiotów z wielu branż, dziedzin. Celem wydarzenia nie jest jedynie promocja idei partnerstwa, lecz przygotowanie beneficjentów z Mazowsza do aplikowania o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w formule partnerstw. Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy.

Pliki do pobrania:

Kazimierza Wóycickiego 1/3, Warszawa

08.06.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś