Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 8 czerwca br. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na sesję tematyczną i ciekawe prezentacje doświadczeń i wytycznych dla realizacji projektów partnerskich. Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

08.06.2016, godz. 09:30 - 14:15

“Partnerstwo wczoraj i dziś” – doświadczenia beneficjentów projektów partnerskich to kilka godzin z praktykami w realizacji projektów partnerskich, finansowanych ze środków europejskich. Przedstawimy doświadczenia podmiotów z wielu branż, dziedzin. Celem wydarzenia nie jest jedynie promocja idei partnerstwa, lecz przygotowanie beneficjentów z Mazowsza do aplikowania o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w formule partnerstw. Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy.

Pliki do pobrania:

Kazimierza Wóycickiego 1/3, Warszawa

08.06.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych