Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 8 czerwca br. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na sesję tematyczną i ciekawe prezentacje doświadczeń i wytycznych dla realizacji projektów partnerskich. Wydarzenie realizowane jest we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie.

STATUS: Rekrutacja zamknięta

08.06.2016, godz. 09:30 - 14:15

„Partnerstwo wczoraj i dziś” – doświadczenia beneficjentów projektów partnerskich to kilka godzin z praktykami w realizacji projektów partnerskich, finansowanych ze środków europejskich. Przedstawimy doświadczenia podmiotów z wielu branż, dziedzin. Celem wydarzenia nie jest jedynie promocja idei partnerstwa, lecz przygotowanie beneficjentów z Mazowsza do aplikowania o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w formule partnerstw. Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy.

Pliki do pobrania:

Kazimierza Wóycickiego 1/3, Warszawa

08.06.2016

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych