Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

STATUS: Rekrutacja zamknięta

29.06.2021, godz. 11:00 - 12:30

Webinar pt.: „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej w  kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”.

Spotkanie będzie miało na celu przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Kiedy?

29 czerwca 2021 r. godz. 11:00 – 12:30

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie,  tj. 28 czerwca 2021 r.

Dla kogo?

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych uruchomieniem i rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej

Udział w webinarium jest bezpłatnydecyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik do niniejszego Zaproszenia. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: punkt_plock@mazowia.eu  najpóźniej do dnia 28 czerwca do godz. 12:00.

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Program webinarium

  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz środków krajowych
  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na rozwój firmy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Krajowych Programów
  • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
  • Pytania i odpowiedzi.

 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku

Kolegialna 19

09 – 402 Płock

tel. 22 542 27 14

e-mail: punkt_plock@mazowia.eu

Pliki do pobrania:

Płock

29.06.2021

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś