Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wniosek o współpracę z Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych przy organizacji wydarzeń promocyjnych.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych angażuje się w promowanie funduszy europejskich oraz zwiększanie świadomości społecznej, mające na celu szerzenie wiedzy o możliwościach otrzymania dofinansowania realizacji projektów ze środków Unii Europejskiej. Dlatego chętnie wspieramy wydarzenia o tematyce: europejskiej, funduszy unijnych oraz około funduszowej.

Współpraca możliwa jest w ramach przedsięwzięć jednorazowych lub cyklicznych, takich jak: konkursy, konferencje, targi, koncerty, wystawy, kongresy, festyny i pikniki.

Tematyka wydarzeń powinna być zbieżna z zadaniami MJWPU, w zakresie propagowania funduszy europejskich. MJWPU może dostarczyć nagrody w formie gadżetów firmowych oraz korzystając z własnych rozbudowanych kanałów informowania, poszerzyć grono osób, które dowiedzą się o organizowanym wydarzeniu. Obligatoryjnym elementem współpracy jest komunikowanie logo MJWPU podczas wydarzenia oraz informowanie, że MJWPU jest zaangażowane we wsparcie przy jego organizacji.

Prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku z załącznika pn „Wniosek o Współudział MJWPU w wydarzeniu”  na adres: promocja@mazowia.eu

Pliki do pobrania:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś