Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wniosek o współpracę z Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych przy organizacji wydarzeń promocyjnych.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych angażuje się w promowanie funduszy europejskich oraz zwiększanie świadomości społecznej, mające na celu szerzenie wiedzy o możliwościach otrzymania dofinansowania realizacji projektów ze środków Unii Europejskiej. Dlatego chętnie wspieramy wydarzenia o tematyce: europejskiej, funduszy unijnych oraz około funduszowej.

Współpraca możliwa jest w ramach przedsięwzięć jednorazowych lub cyklicznych, takich jak: konkursy, konferencje, targi, koncerty, wystawy, kongresy, festyny i pikniki.

Tematyka wydarzeń powinna być zbieżna z zadaniami MJWPU, w zakresie propagowania funduszy europejskich. MJWPU może dostarczyć nagrody w formie gadżetów firmowych oraz korzystając z własnych rozbudowanych kanałów informowania, poszerzyć grono osób, które dowiedzą się o organizowanym wydarzeniu. Obligatoryjnym elementem współpracy jest komunikowanie logo MJWPU podczas wydarzenia oraz informowanie, że MJWPU jest zaangażowane we wsparcie przy jego organizacji.

Prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku z załącznika pn „Wniosek o Współudział MJWPU w wydarzeniu”  na adres: promocja@mazowia.eu

Pliki do pobrania:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych