Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Co łączy Gminę Pokrzywnica, Urząd Miasta Ostrołęka i Urząd Gminy w Klembowie? Wyróżnienie w ubiegłorocznej edycji konkursu Samorządowy lider cyfryzacji! Już dziś możesz dołączyć do grona instytucji docenionych za wdrożenie nowoczesnych technologii cyfrowych na Mazowszu. Być może to efekty Twojego projektu dofinansowanego z funduszy europejskich zyskają uznanie w IV edycji konkursu Samorządowy lider cyfryzacji. Konkurs organizuje Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 października. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.mazovia.pl.

Celem konkursu jest wyróżnienie instytucji, które wdrożyły nowoczesne technologie cyfrowe i systemy informacyjno-komunikacyjne na rzecz poprawy komfortu życia mieszkańców oraz warunków do prowadzania działalności gospodarczej na Mazowszu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs skierowany jest dla urzędów gmin, miast, starostw powiatowych, wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych (również placówek edukacyjnych i zdrowotnych), a także spółek handlowych (w których Samorząd Województwa Mazowieckiego posiada 100% udziałów lub akcji).

Wyłonienie zwycięzców

Uczestnicy konkursu mają szansę na wyróżnienie na tle instytucji z całego regionu oraz nagrody finansowe ufundowane przez Województwo Mazowieckie:

  • I miejsce – tytuł „Samorządowego lidera cyfryzacji” oraz nagroda w wysokości 15 000 zł
  • II miejsce – nagroda w wysokości 10 000 zł
  • III miejsce – nagroda w wysokości 5 000 zł

Wyniki ogłoszone zostaną w listopadzie. O rozstrzygnięciu zdecyduje Komisja Konkursowa powołana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, w której skład wchodzą przedstawiciele m.in. mediów branżowych, Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego, Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Mazowieckiego, czy laureatów wcześniejszych edycji konkursu.

Jak zgłosić projekt do udziału w konkursie?

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2020 roku. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (www.mazovia.pl w zakładce Konkursy/Szkolenia).

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś