Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich lub aktywnie działasz na rzecz rozwoju Mazowsza? Podziel się swoimi doświadczeniami z uczestnikami 12. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się 26-27 października w Warszawie.  Forum to przestrzeń do rozmów i dyskusji o efektach pomocy z Unii Europejskiej i możliwościach jakie przyniosą kolejne lata. Do współtworzenia wydarzenia zapraszamy samorządy, instytucje odpowiedzialne za programy europejskie, uczelnie, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, a także organizacje studenckie. Regulamin naboru partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.forumrozwojumazowsza.pl. Serdecznie zapraszamy!

Baner promujący wydarzenie z hasłem: Zostań Partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza12. Forum Rozwoju Mazowsza – Przyszłość zaczyna się dziś!

12. Forum Rozwoju Mazowsza to bezpłatne, dwudniowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Będzie to przestrzeń do prezentacji przyszłych możliwości finansowania projektów, w tym w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podczas wydarzenia poruszymy tematy z wielu obszarów m.in.: ochrony zdrowia, rynku pracy, biznesu, edukacji, ekologii, cyberbezpieczeństwa, transportu czy turystyki. Ponadto podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian”, w którym to mieszkańcy zdecydują o wyłonieniu zwycięskich projektów.

Tegoroczna edycja podzielona zostanie na 3 strefy tematyczne:

  • Strefę Rozwoju Mazowsza,
  • Strefę Zdrowia,
  • Strefę Młodych.

Jak co roku będzie to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli administracji, sektora biznesowego, naukowego i pozarządowego. Po raz pierwszy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy także samorządy i organizacje studenckie, aby podkreślić rolę osób młodych w rozwoju Unii Europejskiej. Specjalnie dedykowana im strefa zorganizowana zostanie z okazji trwającego Europejskiego Roku Młodzieży.

Jak dołączyć do grona partnerów 12. Forum Rozwoju Mazowsza?

Do grona Partnerów wydarzenia zapraszamy samorządy, uczelnie, instytucje kultury, edukacji, ochrony zdrowia czy nauki, organizacje pozarządowe oraz studenckie. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów debat, warsztatów, dyskusji, konsultacji, gier rozwojowych i innych form aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób pobudzić rozwój regionu – podziel się nim z nami!

Zapraszamy do zapoznania  się z regulaminem naboru Partnerów oraz formularzem zgłoszeniowym dostępnymi na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Wypełniony formularz należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 30 czerwca 2022 r.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś