Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Przez ostatnie lata Forum Rozwoju Mazowsza stało się jednym z największych wydarzeń w regionie, jak i jednym z najważniejszych wydarzeń dotyczących funduszy europejskich w kraju. Forum co roku skupia Partnerów z różnych obszarów, tj. biznesu, nauki, administracji, zdrowia czy organizacji pozarządowych. Rok 2020 i 2021 postawił przed wszystkimi nietypowe wyzwania. Ze względu na szczególne warunki, spowodowane obowiązującym obecnie na terenie Polski stanem epidemicznym związanym z COVID-19 organizatorzy podjęli decyzję, że 11. Forum Rozwoju Mazowsza przyjmie dla widzów formułę wirtualną.

W tym roku, w tej nowej, ale obiecującej odsłonie, zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji tego wydarzania. Podczas wielu debat, planujemy zaprezentować w sposób interesujący zarówno efekty projektów realizowanych dzięki wsparciu funduszy europejskich, jak i pokazać istotę ich wkładu w rozwój Mazowsza. 11. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się pod hasłem #eFEktUE w dniach 24-25 listopada 2021 w Warszawie.

 

Ramowy program wydarzenia, formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin wyboru Partnerów dostępne są na stronie internetowej: www.forumrozwojumazowsza.eu.

 

Podmioty zainteresowane przystąpieniem do partnerstwa prosimy o przesłanie zgłoszeń w terminie: do  31 sierpnia 2021 r. (w temacie zgłoszenia prosimy wpisać: 11. Forum Rozwoju Mazowsza).

 

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres forum@mazowia.eu. Zapraszamy serdecznie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś