Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich na Mazowszu? Działasz w sektorze ochrony zdrowia? A może uczestniczysz w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla potrzeb medycyny? Właśnie Ciebie szukamy! Już dziś zgłoś projekt do udziału w specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w której szukamy „Liderów Ochrony Zdrowia”. Organizatorem konkursu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 15 lipca. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie liderzmian.eu.

 

Hasło "Zostań Liderem Ochrony Zdrowia na Mazowszu! Pokaż efekty projektów dofinansowanych przez Unię Europejską" na błękitnym tle z wizualizacją konkursu

 

Już po raz kolejny szukamy Liderów Zmian dokonywanych na Mazowszu dzięki pomocy z Unii Europejskiej. Tym razem tematem przewodnim konkursu jest zdrowie, czyli sprawa szczególnie bliska każdemu z nas. Do udziału w konkursie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub wciąż realizują projekty w jednym
z poniższych obszarów:

 1. Walka z pandemią COVID-19,
 2. Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
 3. Profilaktyka i programy zdrowotne,
 4. E-usługi w sektorze zdrowia,
 5. Innowacje biznesowe.

O wyłonieniu zwycięzców zadecydują sami mieszkańcy podczas internetowego głosowania zaplanowanego na wrzesień. Ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast w październiku podczas pierwszego dnia 12. Forum Rozwoju Mazowsza. Co można zyskać? Wyróżnienie na tle całego regionu oraz szeroką promocję w ramach działań prezentujących efekty pomocy z Unii Europejskiej.

 

Do 15 lipca zgłoś swój projekt do udziału w konkursie!

Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza szpitale i inne placówki medyczne, a także m.in.: samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców. W przypadku kategorii nr 1 zgłoszenia mogą wysyłać Partnerzy projektów pozakonkursowych dotyczących doposażenia szpitali i wsparcia zespołów ratownictwa medycznego w związku
z pandemią COVID-19. W przypadku kategorii konkursowych 2,3, 4 oraz 5 zgłoszenia projektów mogą wysyłać sami beneficjenci unijnych środków.

 

O czym trzeba pamiętać?

 • Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r.
 • Wypełnione zgłoszenia należy wysłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 15 lipca 2022 roku
  o godzinie 23.59.
 • Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu.

Zapraszamy do udziału!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!

 • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje o godzinach pracy oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
 • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.
 • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach).
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś