Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Sytuacja epidemiczna w kraju powoduje zmiany w harmonogramie naborów wniosków o dofinansowanie dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Kolejny konkurs z Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.3 Doradztwo edukacyjno–zawodowe w ramach ZIT, nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie.

Chodzi o zaplanowany na maj 2020 r. konkurs na wsparcie projektów z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego w ramach ZIT.  Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza przyszłych beneficjentów do składania wniosków w czerwcu 2020 r. Celem realizowanych projektów będzie prowadzenie doradztwa zawodowego w 7 i 8 klasach szkół podstawowych oraz w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, a także rozwój współpracy z rynkiem pracy.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych