Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Sytuacja epidemiczna w kraju powoduje zmiany w harmonogramie naborów wniosków o dofinansowanie dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Kolejny konkurs z Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.3 Doradztwo edukacyjno–zawodowe w ramach ZIT, nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie.

Chodzi o zaplanowany na maj 2020 r. konkurs na wsparcie projektów z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego w ramach ZIT.  Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza przyszłych beneficjentów do składania wniosków w czerwcu 2020 r. Celem realizowanych projektów będzie prowadzenie doradztwa zawodowego w 7 i 8 klasach szkół podstawowych oraz w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, a także rozwój współpracy z rynkiem pracy.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych