Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już tylko do 31 marca można zgłosić się do grona Partnerów 20. edycji Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Jest to największe w Unii Europejskiej wydarzenie poświęcone Polityce Spójności, organizowane przez Komisję Europejską oraz Europejski Komitet Regionów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-13 października 2022 roku w formule hybrydowej. Zapraszamy do zaangażowania się w wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie polityki regionalnej. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie europa.eu.

Nazwa 20th European Week of Regions & Cities (20. Europejski Tydzień Regionów i Miast), hasztag #EUREGIONSWEEK oraz mieszkańcy na tle drzew i budynków

Jak co roku październik stoi pod znakiem dyskusji o rozwoju regionów dzięki pomocy z Unii Europejskiej. Debaty i warsztaty w ramach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast skoncentrują się wokół czterech obszarów:

  • Zielona transformacja
  • Spójność terytorialna
  • Cyfrowa transformacja
  • Zwiększanie roli osób młodych

Jak dołączyć do grona Partnerów wydarzenia?

Zgłoszenia do grona partnerów Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast mogą wysyłać m.in.: władze lokalne i regionalne, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://europa.eu/regions-and-cities/partners#how-to-apply-to-become-partner-of-the-euregionsweek oraz w Przewodniku dla Partnerów.

Zapraszamy!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś