Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Zapraszamy na spotkania dotyczące możliwości ubiegania się o granty na współpracę ponadnarodową organizowane przez Fundację Fundusz Współpracy. Spotkania odbędą się w ramach projektu  „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”.

Każdy beneficjent projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (RPO/ POWER) może ubiegać się o grant w wysokości do 100 tys. zł na rozwiniecie działań o komponent ponadnarodowy. Na etapie pilotażowym (I kwartał 2019 r.) konkurs obejmować będzie podmioty z województwa mazowieckiego. Docelowo (2019-2021) projekt skierowany jest do podmiotów z całej Polski.

Harmonogram spotkań w Warszawie:

  • 5 grudnia 2018r. – Spotkanie informacyjne
  • 11 grudnia 2018r.- Warsztat dla osób, które wyrażą chęć rozwijania swoich pomysłów na współpracę ponadnarodową.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w spotkaniach informacyjnych i warsztatach dostępny jest pod poniższym linkiem: https://goo.gl/forms/rduQKs5jTPeN7DSX2.

Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod numerem telefonu 724 590 517 lub mailowo kontakt@sciezkiwspolpracy.pl.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych