Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do informacji przekazanej na ostatnim Komitecie Monitorującym RPO Województwa Mazowieckiego, uprzejmie zapraszam na spotkania informacyjne dot. możliwości ubiegania się o granty na współprace ponadnarodową.

Fundacja Fundusz Współpracy rozpoczęła realizację projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”.

Każdy beneficjent projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (RPO/ POWER) może ubiegać się o grant w wysokości do 100 tys. zł na rozwiniecie działań o komponent ponadnarodowy. Proste procedury, rozliczanie za rezultaty, ścieżka inkubacyjna i dla doświadczonych beneficjentów.

Na etapie pilotażowym (I kwartał 2019 r.) konkurs obejmować będzie podmioty z województwa mazowieckiego. Docelowo (2019-2021) projekt skierowany jest do podmiotów z całej Polski.

W ramach pilotażu zorganizowane zostaną w najbliższym czasie dwa spotkania informacyjne w Warszawie oraz jedno w Radomiu. Następnie dla uczestników spotkań, którzy wyrażą chęć dalszego rozwijania swoich pomysłów projektowych na współpracę ponadnarodową, przygotowane zostały specjalne warsztaty.

Harmonogram dla Warszawy:

4 grudnia 2018r. – Spotkanie (termin I)

5 grudnia 2018r. – Spotkanie (termin II)

11 grudnia 2018r.- Warsztat

Formularz zgłoszeniowy do udziału w spotkaniach informacyjnych i warsztatach dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://goo.gl/forms/rduQKs5jTPeN7DSX2

Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl.

Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś