Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do informacji przekazanej na ostatnim Komitecie Monitorującym RPO Województwa Mazowieckiego, uprzejmie zapraszam na spotkania informacyjne dot. możliwości ubiegania się o granty na współprace ponadnarodową.

Fundacja Fundusz Współpracy rozpoczęła realizację projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”.

Każdy beneficjent projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (RPO/ POWER) może ubiegać się o grant w wysokości do 100 tys. zł na rozwiniecie działań o komponent ponadnarodowy. Proste procedury, rozliczanie za rezultaty, ścieżka inkubacyjna i dla doświadczonych beneficjentów.

Na etapie pilotażowym (I kwartał 2019 r.) konkurs obejmować będzie podmioty z województwa mazowieckiego. Docelowo (2019-2021) projekt skierowany jest do podmiotów z całej Polski.

W ramach pilotażu zorganizowane zostaną w najbliższym czasie dwa spotkania informacyjne w Warszawie oraz jedno w Radomiu. Następnie dla uczestników spotkań, którzy wyrażą chęć dalszego rozwijania swoich pomysłów projektowych na współpracę ponadnarodową, przygotowane zostały specjalne warsztaty.

Harmonogram dla Warszawy:

4 grudnia 2018r. – Spotkanie (termin I)

5 grudnia 2018r. – Spotkanie (termin II)

11 grudnia 2018r.- Warsztat

Formularz zgłoszeniowy do udziału w spotkaniach informacyjnych i warsztatach dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://goo.gl/forms/rduQKs5jTPeN7DSX2

Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl.

Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych