Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle” organizowanej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE 16 grudnia 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych jest partnerem wydarzenia. To już trzecia edycja konferencji, w której co roku uczestniczy ok. 250 osób zainteresowanych zwiększaniem innowacyjności przedsiębiorstw.

 

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak rozwijać swoje innowacyjne projekty, aby móc skutecznie konkurować o środki na badania, rozwój i innowacje oraz jakie możliwości finansowania mają do dyspozycji polskie firmy jeszcze w tej perspektywie finansowej, w tym m.in. ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie innowacji, chcących budować swoje przewagi konkurencyjne w oparciu o B+R, jak również tych, którzy są zainteresowani aplikowaniem w ostatnich w Horyzoncie 2020 konkursach Europejskiej Rady ds. Innowacji.

O objęcie konferencji patronatem poproszono Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Partnerami wydarzenia będą: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Państwowy Fundusz Rozwoju, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Impact CEE, Klastry Polskie, Konfederacja Lewiatan, Sieć Enterprise Europe Network, Sieć KPK, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, IPMA Polska.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale należy się wcześniej zarejestrować. Program wydarzenia  oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie http://www.kpk.gov.pl/?event=iii-konferencja-jak-skutecznie-tworzyc-strategie-br-w-polskim-przemysle. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa), które powstało ze środków europejskich z programu regionalnego na lata 2007-2013. Serdecznie zapraszamy!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś