Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W dniach 22 i 30 marca odbędą się lekcje modelowe poświęcone edukacji europejskiej organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy ze Stowarzyszeniem „Metropolia Warszawa”. Do udziału zapraszamy nauczycieli uczących w klasach 1 – 3 szkół podstawowych z Regionu Warszawskiego Stołecznego. Lekcje organizowane są w ramach inicjatywy „Europejska Warszawa”.

Celem lekcji będzie zaprezentowanie materiałów edukacyjnych dotyczących tematyki europejskiej: prezentacji, konspektu, gier, quizów oraz wskazanie bezpłatnych i legalnych źródeł, z których można czerpać inspiracje do przygotowywania własnych zasobów. Komplet materiałów edukacyjnych zostanie przekazany nauczycielom po zorganizowanym spotkaniu, celem wykorzystania ich podczas organizacji lekcji europejskich w swoich szkołach.

 

Terminy lekcji europejskich

  • 22 i 30 marca w godz. 15:00 – 16:30 w formie szkolenia online na platformie Microsoft Teams.

Kto może wziąć udział?

  • Nauczyciele uczący w klasach 1 – 3 szkół podstawowych z Regionu Warszawskiego Stołecznego.

Jak zgłosić udział?

Udział w lekcji modelowej wymaga wcześniejszej rejestracji. Można to zrobić wysyłając zgłoszenie na adres europa@um.warszawa.pl (prosimy o wskazanie terminu, podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego oraz nazwy gminy, w której znajduje się szkoła). W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju pod numerem telefonu22 443 02 26. Więcej informacji dostępnych jest  także na stronie https://fb.me/e/2TnPcj9H5.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych