Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

 

Konkurs Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które docenia i promuje najbardziej innowacyjne oraz skuteczne projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. To właśnie dzięki nim nasze Mazowsze staje się bardziej nowoczesne, przyjazne mieszkańcom i dostosowane do wyzwań przyszłości.

 

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w głosowaniu na te projekty, które Państwa zdaniem w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju i poprawy jakości życia na Mazowszu.

 

Kategorie konkursowe:

 

 

Oddaj swój głos!

Twój głos decyduje o tym, które projekty zostaną uznane za najbardziej wartościowe i innowacyjne w naszym regionie. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w procesie wyboru Liderów Zmian!

 

  1. Przeglądaj projekty:
    Wejdź w wybraną kategorię i zapoznaj się ze zgłoszonymi inicjatywami.

 

  1. Zdecyduj:
    Oddaj swój głos na te projekty, które uważasz za najważniejsze.

 

  1. Głosuj regularnie:
    Pamiętaj, że możesz oddać swój głos w każdej kategorii raz dziennie aż do 16 października.

 

Głosuj Teraz!

 

Twoja opinia kształtuje przyszłość Mazowsza!

Twój głos ma realny wpływ na to, które projekty zyskają uznanie i zostaną wyróżnione. Pomóż nam wybrać te inicjatywy, które najbardziej zasługują na miano Liderów Zmian w naszym regionie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych