Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 30.10 br. o godzinie 10 na żywo weź udział w webinarium dotyczącym pozyskiwania środków z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego dla przedsiębiorców. Webinar będzie miał charakter informacyjno-doradczy, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania na żywo.

Prowadzącym odcinek będzie Pan Jakub Bilnik Prezes Zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego. Omówione zostaną m.in.:

  • Kim jesteśmy – Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o. został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego, żeby wspierać przedsiębiorców i pomagać tym, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą.
  • Co oferujemy – nasza działalność polega przede wszystkim na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego.
  • Dla kogo – przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, którzy zatrudniają poniżej 250 osób i których roczne obroty są niższe niż 50 milionów Euro. O pożyczkę mogą także starać się osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą.

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Wejdź w poniższy link i skorzystaj z szybkiej rejestracji. Wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniu na żywo otrzymasz na swój adres e-mailowy.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych