Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 30.10 br. o godzinie 10 na żywo weź udział w webinarium dotyczącym pozyskiwania środków z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego dla przedsiębiorców. Webinar będzie miał charakter informacyjno-doradczy, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania na żywo.

Prowadzącym odcinek będzie Pan Jakub Bilnik Prezes Zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego. Omówione zostaną m.in.:

  • Kim jesteśmy – Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o. został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego, żeby wspierać przedsiębiorców i pomagać tym, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą.
  • Co oferujemy – nasza działalność polega przede wszystkim na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego.
  • Dla kogo – przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, którzy zatrudniają poniżej 250 osób i których roczne obroty są niższe niż 50 milionów Euro. O pożyczkę mogą także starać się osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą.

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Wejdź w poniższy link i skorzystaj z szybkiej rejestracji. Wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniu na żywo otrzymasz na swój adres e-mailowy.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś