Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 29.10 br. o godzinie 10 na żywo weź udział w webinarium dotyczącym pozyskiwania środków z Unii Europejskiej na realizację szkoleń dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Webinar będzie miał charakter informacyjno-doradczy, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania na żywo.

Prowadzącą odcinek będzie specjalistka Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Warszawie Pani Agnieszka Marchewka. Omówione zostaną m.in.:

  • 2 Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych – Szkolenia lub inne formy podnoszenia kompetencji cyfrowych i językowych (angielski, niemiecki, francuski) zakończone procesem formalnego potwierdzania i certyfikacji nabytych kwalifikacji.
  • 3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.4 Kształcenie oraz doskonalenie zawodowe osób dorosłych – Podnoszenie umiejętności oraz uzyskiwanie kwalifikacji zawodowych poprzez realizację szkolnych form kształcenia ustawicznego zawodowego albo pozaszkolnych form kształcenia ustawicznego, w tym np. kursy zawodowe, kursy kwalifikacyjne, egzaminy zawodowe.
  • OPEN, Inwestuj w rozwój – To nieoprocentowane pożyczki na kształcenie ustawiczne osób dorosłych.
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy – wsparcie kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Dofinansowaniem objęte są szkolenia, które przyczynią się do podniesienia kompetencji personelu.
  • Kompetencje dla sektorów – oferta dla przedsiębiorców – Dofinansowanie wsparcia mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych w sektorach: budowlanym, finansowym i turystycznym.
  • Akademia Menadżera MŚP – oferta dla przedsiębiorców – Dofinansowanie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zasobami ludzkimi dla kadry menedżerskiej.
  • Projekt „PROGRAMATOR – innowacyjny i kompleksowy program nabywania kompetencji niezbędnych do podjęcia pracy w charakterze programisty.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Wejdź w poniższy link i skorzystaj z szybkiej rejestracji. Wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniu na żywo otrzymasz na swój adres e-mailowy.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś