Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już 22 listopada organizuje Forum Prostego Języka. Spotkajmy się, by rozmawiać o prostym języku i skutecznej komunikacji. Jubileuszowa edycja Forum to okazja do podsumowań. Opowiemy o tym, co już się zmieniło. A także zastanowimy się, jakie wyzwania jeszcze nas czekają. W czasie konferencji kolejne instytucje podpiszą deklarację prostego języka.

O dobrych praktykach i doświadczeniach związanych z efektywną komunikacją opowiedzą:

  • UAM dr hab. Jarosław Liberek (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • Krystyna Skrabek (Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego)
  • Beata Dąbrowska (Pisz prosto).

 

Najważniejsze informacje:

Spotykamy się 22 listopada 2023 r. o godzinie 11.00. Wydarzenie jest hybrydowe. Można wziąć w nim udział stacjonarnie (Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, ul. Wspólna 2/4 w Warszawie) lub online.  Jeśli wybiorą Państwo wersję stacjonarną, prosimy o potwierdzenie udziału i wypełnienie formularza. Transmisja online będzie dostępna na naszej stronie.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mailowy: prosty.jezyk@mfipr.gov.pl.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych